0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Şirket Profili

Şirket Profili,

SEFEROĞLU AK YAPI  gücünü kurulduğu günden itibaren sürdürdüğü dürüst, disiplinli, ve rekabet içerisinde çalışmasına borçludur.

SEFEROĞLU AK YAPI Mantolama ve izolasyon sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne yalıtım malzemelerini en doğru biçimde kullanarak lider firma konumuna yükselmiştir.

SEFEROĞLU AK YAPI müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız,  birçok projenin çözüm ortağı olmuş, iş bitirme tecrübesi ile çözüm ortağı olmaya her zaman hazırdır.

Kurulduğumuz günden bu yana, gerçekleştirdiğimiz bir çok başarılı proje,  ile “işimiz memnuniyetiz” prensibini benimseyen ve bu doğrultuda gelişimini sürdüren firmamız yalıtım sektöründe başarılara imza atmaktadır.

Amacımız, her gün büyüyen ve gelişen izolasyon sektöründe, sektörün “zirvesinde” yer alarak gelişimimizi sürdürebilmek ve bu doğrultuda istihdam ve kurumsal gelişimler sağlayabilmektir.

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?