0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN
Kartal

Kartal Mantolama, Kartal dış cephe mantolama, Kartal mantolama firması, Kartal bina mantolama, Kartal bina izolasyon, Kartal mantolama, Kartal mantolama firması, Dış cephe mantolama,ustaları, Kartal, Mantolama, Mantolama fiyatları, Isı yalıtımı, Ses yalıtımı

Kartal bölgesinde başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki binanıza güvenilir şekilde mantolama hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi Kartal mantolama bölgesi olarak şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan binanın daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim kaliteli firma bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Genelde Kartal bölgesi şu sıralar yerleşke olarak fazlası ile ilerlemeye gittiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2018 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu süreçte de binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor.

Kartal Mantolama Firmaları

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Kartal, ciddi bir nüfusa ev sahipliği yapar ve elbette bu nüfusun ikamet ettiği yapıların yalıtım ihtiyaçları söz konusudur. Siz de bir yönetici ve bina sahibi olarak Kartal Mantolama Firmaları araştırması yapıyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Seferoğlu Ak Yapı Yalıtım, İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere, tüm il genelinde ve Türkiye’nin her yerinde nitelikli mantolama uygulamaları gerçekleştirmektedir. Uzun zamandır sektördeki yüksek kaliteli uygulamalarımızla memnuniyet oluşturuyor ve sizleri en iyi sonuçlara ulaştırıyoruz.

Seferoğlu Ak Yapı Mantolama Hizmetleri

Seferoğlu Ak Yapı Yalıtım, mükemmel ısı yalıtım çözümlerini sunar. İhtiyacınız olan en nitelikli projelendirme uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp, uygulanır. Mantolama çözümleri bizim için yüksek nitelik anlamına gelir. Bu noktada müşterilerimize nitelik bakımından en uygun çözümleri sunarız. Projelerimizin ortak özelliği; uzun ömürlü ve verimli uygulamalar olmasıdır. Bunun için toplam kalite standartlarında iş üretiriz. Sonuç olarak elde edeceğiniz çözümler, mutlak suretle ihtiyaçları karşılayacak, hatta pek çok yalıtım uygulamasından çok daha verimli sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır.

 

Ücretsiz Keşif

Isı yalıtımı, yapıya özel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. Her yapı için aynı koşullar uygun değildir. Bu noktada yapı büyüklüğünden, yapının konumu, yapı inşa nitelikleri gibi parametreler dikkate alınmalı, mümkün olan en detaylı analiz yapılmalıdır. Aksi halde, yapılacak yalıtım etkisiz olabilir. Biz Kale Mantolama olarak, sahip olduğumuz ciddi deneyim ve bilimsel alt yapı sayesinde, en detaylı analizleri bütünüyle ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bizi aramanız durumunda, en kısa zamanda uzman ekibimiz adresinize intikal ederek, yapı nitelikleri be olursa olsun analizlerimizi yapıyor ve size proje sunuyoruz. İstanbul mantolama ihtiyaçlarına ilin her kesiminde çözüm oluşturabiliyoruz. Mantolama İstanbul için artık sorun değil. Bizi arayın, rahat edin…

Yasalara Uyumluluk

Enerji tasarrufu mevcut yasalar kapsamında zorunludur. Yani, binanıza mantolama yaptırmak zorundasınız. Biz sizin için gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızı, ücretsiz olarak sunduğumuz enerji kimlik belgesi ile yasallaştırıyoruz. Yasanın öngördüğü teknik şartnameye %100 uyuyor, harcadığınız paranın kağıt üzerinde kalmamasını, hem yasal olarak ihtiyacınızı karşılamasını hem de enerji tasarrufu ile birlikte konfor koşullarının ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Unutmayın, mantolama; yalnızca yasal zorunluluk olduğu için değil, size en az %50 ısı enerjisi tasarrufu sağlıyor olduğu için önemlidir. Bu seviyede tasarruf elde edebileceğiniz çözümlere ulaşmak için bizi hemen arayınız.

Kartal mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Kartal mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

 • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
 • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
 • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Kartal mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Kartal mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mantolama lüks değildir, ihtiyaçtır. 70% yakıt tasarrufu sağlar.

Firma Seçimi Ve Kartal Mantolama Firmaları

Unutmayın ısı yalıtımı ve mantolama bir kere yaptırılır.

Kartal mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Kartal mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Kartali bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Kartal bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Kartal dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Kartal ilçemizin tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Kartal Mantolama Hizmetleri

Mantolama hizmeti aldığınız binanın gerek bölümleri, gerekte kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Kartal mantolama firmamız, Kartal geneli ve Ümraniye taraflarında da hizmet sağlamaktadır. Sadece firmamız Kartal de yer alıyor, tüm İstanbul geneline de hizmet vermemiz durumlara göre de bazı illerde de sizlere bu tür desteği sunmaktadır.

 • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Kartal mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 10’dan fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek adına da çalışmalara başlar.
 • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
 • Kartal mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.
 • Kartal’deki Diğer Hizmetlerimiz
  • Kartal Dekorasyon,
  • Kartal Kartonpiyer Ustası,
  • Kartal Alçı Sıva,
  • Kartal İzolasyon,
  • Kartal Alçıpan Ustası,
  • Kartal Fayans Ustası,
  • Kartal Çatı Ustası,

 

23 Mart 2018
1.782 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?