0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Hakkımızda

Hakkımızda

SEFEROĞLU AK YAPI, geçmişten gelen inşaat tecrübesi ve teknik altyapısı ile sektöre örnek yapılar üretmek için çalışmaktadır. Kararların proje aşamasında alınması ve daha yapı başlamadan her detayının çözülmesi, muhtemel sürprizleri de engelleyeceğinden, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

 

Değişen dünya şartlarında kalitenin en önemli yaşam biçimi olduğunu biliyoruz ve sahip olduğumuz Iso 9001-2008 kalite yönetim sistemiyle bilgi ve tecrübemizi, ileri teknoloji kullanarak yapılarımıza yansıtıyoruz.

İşimize duyduğumuz saygı ve güven çerçevesinde müşteri memnuniyetini hedef almak ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı kalite politikamız olarak benimsedik.

Kaliteden ödün vermeyen yapılarımızla sizin için sağlam ve modern yaşam alanları oluştururken aynı zamanda size her türlü garantiyi vermekten de çekinmiyoruz. Müşteri memnuniyetine ve taleplerine değer veriyoruz. Çünkü biz, sizinle birlikte var olduğumuzu bilen ve sizinle birlikte büyüyen bir aileyiz.

Şehrin kişiliğini tamamlayan yapılarımızla yaşam alanlarınızı sanata dönüştürüyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?