0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Boya ve Yalıtım Markaları

FİLLİ BOYA

FUGAM YAPI  Filli Boya temsilci uygulama bayisidir. Kalitesini ispatlamış olduğu için firmamızın en çok kullandığı ve tavsiye ettiği bir markadır.

POLİSAN BOYA

Özellikle iç cephe boya, duvar boyası, renk katoloğu, ev boyasında kullanılır. Firmamız evlerinizi polisan ile renklendirmektedirç

FAWORİ BOYA

Fawori boya Ankara bayiliğimiz bulunmaktadır. Dış cephe yalıtım ve bina mantolama ürünleri de vardır. Güvendiğimiz ve tercih etmenizde herhangi bir sakıncası olmayan bir markadır.

MARSHALL BOYA

Dileyen müşterilerimize marshall boya farkı ile özel fiyatlar sunarak kaliteyi ucuza kullanmanın keyfini avantaj olarak sunmaktayız.

CAPATECT DALMAÇYALI

Dış cephe yalıtım malzemeleri konusunda oldukça başarılı bir markadır. Ankara ana distribütörü bir firma olarak tavsiye eder ve bir çok uygulamamızda kullanırız.

ÇBS BOYA

Yılların değişmeyen yerli marka boya ürünü çbs boya kalitesinden vazgeçmem diyen müşterilerimize kaliteli çbs boya ile uygulama yapmaktayız.

DYO BOYA

Binlerce renk seçenekleri havuzunda yüzmekten keyif alırım, karar verme aşamasında da kendimi özgür kılarım diyenlere özel dyo boya uygulaması yapmaktayız.

İZOCAM

Cam yünü, taşyünü, strafor gibi ürünler için vazgeçilmez bir markadır. Çatı izolasyonu, ses ve ısı izolasyonu, su izolasyonu gerektiren yapılarda güvenle kullanılmaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?