0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BİNA ISI YALITIMI

BİNA ISI YALITIMI

BİNA ISI YALITIMI

Bina Isı Yalıtımı – Bina duvarlarında ısı yalıtımı için neler yapılır?

Bina Isı Yalıtımı – Isı yalıtımı yasal zorunluluk oldu. Isı yalıtımı binaların iç ve dış cephelerinde sıcak ve soğuğa karşı alınan önlemler bütünüdür.

Bina Isı Yalıtımı – Enerji tüketiminin büyük bir kısmı konutlardan kaynaklanırken, konutlarda kullanılan enerjinin %76’ sı da ısınma amacıyla harcanmaktadır. Bina ısı yalıtımı uygulamaları ile enerji tüketimini azaltmak bütçeniz kadar doğanında yüzünü güldürür.

Petrol, doğal gaz, kömür vb. fosil yakıtların tüketiminin azalması hızla tükenen enerji rezervlerini koruyacağı gibi doğaya zararlı emisyonların salınım miktarını da düşürerek iklimlere, dolayısı ile ekolojik dengeye katkıda bulunmamızı sağlar.

Uygulanacak doğru bina mantolama uygulamaları ile sağlayacağınız % 40-60 enerji tasarrufu sayesinde, enerji kaynaklarının daha az tüketir ve ısıtma-soğutma giderlerinde yaşanacak azalma ile üzerinizdeki fatura yükünü hafifletebilirsiniz.

İZODER’in (ısı,su,ses ve yangın yalıtımcıları derneği) tarafsız araştırma kuruluşlarına yaptırdığı araştırmaya göre TS-825 kurallarına uygun olarak yalıtımı gerçekleştirilmiş ve yalıtımsız durumdaki binaların ısıtma enerjisi ihtiyaç ve tasarruf analizinde; Yalıtımsız durumda İstanbul’da bulunan 20 daireli bir apartman için yıllık doğalgaz maliyeti 32 bin 396 lira iken, bina ısı yalıtımı uygulaması sonrası bu maliyetin 10 bin 262 liraya gerilediği ve bina mantolama maliyeti kendisini 3 yılda amorti ettiği görülmektedir.

Bina ısı yalıtımı uygulaması ile küf ve nemden korunan evleriniz, rutubetsiz ve daha sağlıklı bir forma kavuşur. Konfor ve rahatlık kazanan yuvalarınızda bakım ve onarım gibi harcamalara daha az ihtiyaç duyulur. Binalarda yaşanan yoğuşma önlenerek yapı bileşenleri korozyona karşı korunur.

Günümüzde binaların ısı yalıtımına sahip olmasının bilinçli tüketicilerin konut tercihlerini belirlemede büyük önem taşıdığı unutulmamalıdır.

Bina ısı yalıtımı uygulamaları konutlarınızı estetik açıdan yenilenmiş daha güzel görünümlü bir forma kavuşturarak evlerinizin değerini %15-20 oranında arttıracak yenilikçi çözümler de sunar.

Neden ısı yalıtımı yaptırmalıyım?

1- Isı Yalıtımı Enerji Tüketimini Azaltır.

2- Isı Yalıtımı Çevrenin Korunmasına Katkı Sağlar.

3- Isı Yalıtımı Isıl Konfor Sağlar.

4- Isı Yalıtımı Sağlıklı Yaşam Sunar.

5- Isı Yalıtımı İlk Yatırım ve İşletme Maliyetlerini Azaltır.

ISI YALITIMI ÇEŞİTLERİ

1- MANTOLAMA EPS KÖPÜKLERLE

2- MANTOLAMA XPS KÖPÜKLERLE


 

01 Şubat 2017
1.077 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?