0533 711 95 75

Sosyal Medyada Biz}

BAHAR KAMPANYASI
Ben Seferoğlu Akyapı nın sahibiyim Öncelik çalışmalarımız ( müşteri memnuniyeti güvenilir sağlam ve temiz eksiksiz iş bitirme portföyü çevre temizliğine özen gösterme garanti altına alma vade farksız ödeme seçenekleri ile 12 -18-24 ay vade ile irtibat 0533 711 95 75
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN
Beykoz

Beykoz Mantolama,Dış Cephe, Ses – Isı Yalıtımı, İzolasyon ve Boya Badana

Beykoz

Firmamız İstanbulun her bölgesinde hizmet vermektedir. Beykoz bölgesindede hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize hızlı ve profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından kaliteden ödün vermeyen firmamız bu alanda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

Beykoz bölgesinde başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki binanıza güvenilir şekilde mantolama hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi Beykoz mantolama bölgesi olarak şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan binanın daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim kaliteli firma bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Genelde Beykoz bölgesi şu sıralar yerleşke olarak fazlası ile ilerlemeye gittiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2014 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu süreçte de binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor.

Beykoz dış cephe mantolamanın yanı sıra isterseniz garajlarınıza, depolarınıza ve müstakil evlerinize de bu hizmeti alabilme olanağınız mevcuttur. Sadece alanın müsaitliği ve bina yapınızın mantolamaya uygun olması durumu bizler için yeterli olacaktır. Bölgesel çalışmaların yanı sıra çatı ve diğer onarım ve mantolama hizmetlerini de ayrıcalıklı fiyatlardan müşterilerimize sunuyoruz. Farkımızı görmek ve bizden aldığınız son kalite hizmeti yaşayabilmeniz adına da sunacağımız tüm hizmeti garantileyerek kişi ve kişilere aktarmaktayız. Bizleri Beykoz mantolama konusunda lider yapan siz müşterilerimize çok teşekkür ederiz!

Bir Bilgi

Beykoz mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Beykoz mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

 • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
 • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
 • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Beykoz mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Beykoz mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mantolama lüks değildir, ihtiyaçtır. 70% yakıt tasarrufu sağlar.

Firma Seçimi Ve Beykoz Mantolama Firmaları

Unutmayın ısı yalıtımı ve mantolama bir kere yaptırılır.

Beykoz mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Beykoz mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Beykozi bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Beykoz bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Beykoz dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Beykoz ilçemizin tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Beykoz Mantolama Hizmetleri

Mantolama hizmeti aldığınız binanın gerek bölümleri, gerekte kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Beykoz mantolama firmamız, Beykoz geneli ve Ümraniye taraflarında da hizmet sağlamaktadır. Sadece firmamız Beykoz de yer alıyor, tüm İstanbul geneline de hizmet vermemiz durumlara göre de bazı illerde de sizlere bu tür desteği sunmaktadır.

 • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Beykoz mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 10’dan fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek adına da çalışmalara başlar.
 • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
 • Beykoz mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Peki Beykoz Mantolama Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarımız sizlerin binasına ve konumuna göre değişmektedir. Yani sizlere “xxx TL” gibi bir fiyatı bu şekilde söylememiz mümkün değildir. Önce binayı görmeli, ne kadar alan olduğuna bakmalı, kaç kat ve kaç metre kare olduğunu kestirdikten sonra fiyat çıkarma durumumuz mevcuttur. Bu nedenden dolayı net bilgileri bizden bu şekilde almanız biraz imkansız görünüyor. Mantolama fiyatları kendi arasında ki değişimiyle beraber aynı zaman da uygulanacak alanın da değişimi ile alakalıdır. Biz yine de bilgilendirmek amaçlı sizlere ortalama olarak bina için ne kadar bütçe çıkarılması gerektiği hususunda bilgiler sunacağız.

Dış cephe mantolama fiyatları metre kare ve alan başına değişim göstermekle beraber; 5 katlı ve ortalama 10 daireli bina için 3,750 TL gibi rakamlara sağlanabilir. Bu da daire başına bölündüğü zaman ortalama 375 TL gibi mantolama fiyatı tutar. Bu fiyatı genel de kiracılar ödemez, ev sahipleri karşılar. Ya da mantolama fiyatlarını kiradan düşme gibi durum söz konusu olarak ev sahipleriyle anlaşılır. Mantolama sayesinde eviniz de hem çok daha fazla tasarruf eder, hem de daha lüks bina görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Beykoz dışında tüm İstanbul’da hizmet: Beykoz mantolama firmamız, sadece Beykoz genelinde olmamakla beraber tüm İstanbul ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. Keşif için bizi aramanız ve daha sonrasında da teknik ekibimizin bölgeye gelerek belli ölçüler ve izlenim edinmesiyle beraber de sizlere belli miktarda fiyat çıkararak işleme başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Mantolama ile beraber daha ferah, nezih, tüm sağlık koşullarına uygun ve konforlu ev de oturmak herkes için mümkündür! Önümüz kış, pek çok kişi de mantolama konusunda fikirler almaya başladı bile! Eğer apartmanınız da hala mantolama hizmeti yok ise hemen bizimle irtibata geçerek mantolama konusunda fikirler alabilir ve bu yön de çalışmalarımızı da sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları Hesaplama

Dış cephe mantolama fiyatları kat başına ve alanın genişliğine göre değişmektedir. Örnek olarak daha büyük ve site tarzı yapıya sahipseniz bu fiyat kat ve dairelerin artması ile beraber ortalama 6,000 – 8,000 TL arasında ki değişimlere de uğrayabilir. En iyi fiyatı almak adına da yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçerek teknik ekibimizin alan keşfi yapmasına, alan ölçümlerini sağlamasına ve kullanılacak malzemenin de metre karesini hesapladıktan sonra sizlere fiyat çıkarmasını sağlamaktır. Bu sayede oldukça basit ve kolay şekilde Dış cephe mantolama fiyatlarını öğrenebilir ve ondan sonra da binanıza uygulatabilirsiniz. Bilindiği gibi mantolama artık Türkiye’de ki pek çok binaya ve alana uygulanan sistem haline dönüştü. Pek çok kiracı da, daire tutarken mantolama olan binaları tercih etmekte! Sizlere de ev sahibi olarak düşen görev kiracınızı mağdur etmemek adına ona en sağlıklı ve en iyi daireyi sunmaktır!

Hemen uygun fiyat garantisi altında mantolama hizmeti almak için bizimle irtibata geçin. Bu sayede kolayca mantolama hizmeti alabilir ve dilediğiniz gibi de binanızın dış cephesini mantolama ile kaplatabilirsiniz. Kesin olarak Dış cephe mantolama fiyatları almak isteyen kişiler binanın metre kare ve kat oranını bize iletebilirler. Böylelikle kesin bilgiler verebiliriz.

Anahtar Kelimeler

Beykoz’deki Diğer Hizmetlerimiz
 • Beykoz Dekorasyon,
 • Beykoz Kartonpiyer Ustası,
 • Beykoz Alçı Sıva,
 • Beykoz İzolasyon,
 • Beykoz Alçıpan Ustası,
 • Beykoz Fayans Ustası,
 • Beykoz Çatı Ustası,
15 Mart 2018
2.352 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara
Loading...
WhatsApp chat
× How can I help you?